Цртан филм за деца на училишни чанти за деца на големо Фабрика слатки за момчиња ранец ранец унисекс OEM прилагодено лого ранец

Краток опис:

Материјал: платно

Големина: околу 28*43*15 см, или прилагодена

Лого: може да се прилагоди

Боја: жолта, црна, розова, сина

Пакување: 1 компјутер/опп торба

MOQ: 500 ЕЕЗ

Приспособено време на примерок: 5-7 дена

Масовно време на испорака: По примениот депозит 25-30 дена, или врз основа на количината на нарачката

Пристаниште: Гуангжу или Шенжен


Детали за производот

Ознаки на производи

Карактеристики:

1. [Големина]:28*43*15см. Лесно носете го вашиот лаптоп, додатоци за iPad, мобилни телефони, паричници, козметика, IPAD, чадори и други секојдневни основни предмети.

2. [Квалитетен материјал]: Изработено од платно материјал, издржлив, со мала тежина, со висок квалитет, лесно се брише или се мие во машина.

3. [Извонредна и практична]:Овој ранец може да обезбеди простор за складирање на вашиот таблет и други неопходни работи за еднодневно патување или патување во урбаната џунгла. Лесен за носење лаптоп од 14,7 инчи, книги со големина од 4А итн.

4. [Повеќе прилика]:Без разлика дали патувате во соседството или патувате низ светот, можете да добиете кул и удобен изглед. Убавите стилови ви даваат полежерно чувство и со задоволство го носат со себе.

5. [Подарок]:Уникатно дизајнираниот ремен за рамо го намалува притисокот на рамото. Совршен подарок за вас и вашите пријатели.

Забелешки:

1. За големината: Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 cm во големина. Овие мерења се дизајнирани да ви помогнат да ја изберете вистинската големина. Ве молиме измерете сами и изберете ја соодветната големина.

2. Што се однесува до бојата: Точната боја на ставката може да варира во зависност од специфичниот екран, поставките и условите на осветлување. Боите на прикажаните ставки се само за референца.

Добредојдовте во сопствената торба, за какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да помогнеме, многу благодариме.

TX-A1649 TX-A1649-1 TX-A1649-2 TX-A1649-3 TX-A1649-4 TX-A1649-5 TX-A1649-6 TX-A1649-7 TX-A1649-8 TX-A1649-9


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја