Çanta e dorës për femra në stilin japonez të stilit japonez Çanta Koreane mbi supe

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Kadifej

Madhësia: Rreth 26*23*10, ose e personalizuar

Logo: Mund të personalizohet

Ngjyra: E gjelbër, e verdhë, e zezë, e bardhë ose ngjyra të tjera

Paketimi: 1 pc/çantë opp

MOQ: 1000 copë

Koha e personalizuar e mostrës: 5-7 ditë

Koha me shumicë: Pas depozitimit të marrë 25-30 ditë, ose në bazë të sasisë së porosisë

Porti: Guangzhou ose Shenzhen


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat:

1. Cilësi e lartë: Pëlhura e butë prej kadifeje është natyralisht e qëndrueshme, e lehtë dhe rripa e pambukut është e butë dhe e rehatshme, e përshtatshme për supet ose duart

2.Mbrojtja e mjedisit: Zëvendësoni qeset plastike me këtë çantë prej kanavacës të ripërdorshme për të mbrojtur mjedisin.

3. I gjerë dhe i gjerë:26*23*10 cm. Mund të përdoret si një çantë pushimi gjatë fundjavës për të ruajtur nevojat tuaja personale. I përshtatshëm për iPad, revistë A4, laptop 13.5 inç, por laptopi është i vendosur horizontalisht.

4. Përdorime të ndryshme: Çanta mund të përdoret si çantë dore, çantë dore, çantë mbi supe, çante endacak, çantë dore dhe çantë mesazhi.

5. Aplikimi: Shumë i përshtatshëm për takime, punë, pazar, udhëtime dhe përdorim të përditshëm. Dhurata të shkëlqyera për vajza, zonja dhe zonja.

6. Çanta mund të lahet dhe të thahet në makinë (ju lutemi mos përdorni tharëse), kështu që nuk ka nevojë të shqetësoheni për ndotjen.

 

 

Vërejtje: Vërejtje:

1. Rreth madhësisë: Për shkak të matjes manuale, mund të ketë një gabim prej 1-2 cm në madhësi. Këto matje janë krijuar për t'ju ndihmuar të zgjidhni madhësinë e duhur. Ju lutemi matni vetë dhe zgjidhni madhësinë përkatëse.

2. Në lidhje me ngjyrën: Ngjyra e saktë e artikullit mund të ndryshojë në varësi të ekranit specifik, cilësimeve dhe kushteve të ndriçimit. Ngjyrat e artikujve të përshkruar janë vetëm për referencë.

 

Mirë se vini në personalizimin e çantës tuaj, për çdo pyetje ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi të lumtur t'ju ndihmojmë, shumë faleminderit.

TX-A1627TX-A1627-2TX-A1627-3 TX-A1627-4 TX-A1627-5 TX-A1627-9 TX-A1627-12TX-A1627-6 TX-A1627-10

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni